Geleneksel Mutlu Yuva İftarı
![Geleneksel Mutlu Yuva İftarı](https://bursamutluyuva.org/wp-content/uploads/2023/04/2023-04-03.png)
Çocuklarımız ve Hayırseverlerimizi buluşturduğumuz Geleneksel Mutlu Yuva iftarına, uzaktan yakından teşrif eden tüm hayırseverlerimize teşekkür ederiz. Bu güzel program için mekanda bizi ağırlayan Bursa Büyükşehir Belediyemize ve Başkan Alinur AKTAŞ Bey’e Teşekkür ederiz.
” Unutmayalım ki, Bizi Bekleyen Çok Hayat Var”
Recommended Posts
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Basın Açıklaması
Ağustos 7, 2023
![Rahmet Ayı “RAMAZAN”](https://bursamutluyuva.org/wp-content/uploads/2023/03/Adsiz-420x330.png)
Rahmet Ayı “RAMAZAN”
Mart 30, 2023
![Sünnet Töreni Gerçekleştirdik](https://bursamutluyuva.org/wp-content/uploads/2022/09/0309-3-420x330.jpg)
Sünnet Töreni Gerçekleştirdik
Ocak 5, 2023